LOT 159930-1

Tangen, Olaf
"Spansk landskap" 1980
Tangen, Olaf
Kragerø 1903 - d.sst. 1997
Akryl på papir, 28 x 38 cm (lysmål)
Signert nede til høyre: Tangen 80
Titulert, signert og datert på baksiden

29 May 2024
Norway, Fornebu

Tangen, Olaf
"Spansk landskap" 1980
Tangen, Olaf
Kragerø 1903 - d.sst. 1997

29 May 2024
Norway, Fornebu