LOT 1959
Tazza met golvende glazen schaal zilver.
Frankrijk, 20e eeuw, keurtekens: - gebruikssporen, scheurtjes + schade aan de voet. H 21cm x dia 20cm, 699,9 gram, 835/1000.
07 Mar 2019
Netherlands, Klaaswaal
07 Mar 2019
Netherlands, Klaaswaal