LOT 113
Meubelen en klokken
Teakhouten bijzettafel met keramisch blad en rijk gestoken decor, Azië 20e eeuw, 46 cm hoog, blad 42x42 cm
15 Apr 2024
Netherlands, Arnhem
15 Apr 2024
Netherlands, Arnhem