LOT 518
Tess Jaray (1937)
'Untitled 1971', in potlood gesigneerd en gedateerd '71' (rechtsonder), kleurenzeefdruk, genummerd 45x70, 53x67 cm (met lijst: 69x83 cm, waterschade PP)
23 Oct 2017
Netherlands, Den Haag
23 Oct 2017
Netherlands, Den Haag