Theekan. Frankrijk. Tweede kwart 19de eeuw. Zilver. Gedreven decor. Merkteken op standring. Houten handvat. Bluts.
Description EN
French silver teapot from the second quarter of the 19th century.
Floral design. Wooden handle. A dent.
Beschrijving NL
Theekan. Frankrijk. Tweede kwart 19de eeuw.
Zilver. Gedreven decor. Merkteken op standring.
Houten handvat.
Bluts.
Description FR
Théière. France. Deuxième quart du 19ème siècle.
Argent. Décor repoussé. Poinçonné. Anse en bois.
Bosse.
Size: H.: 36 cm
Description EN
Beschrijving NL
Houten handvat.
Bluts.
Description FR
Bosse.
Size: H.: 36 cm