Theepot met deksel. China. Verenigde Oost-indische compagnie. Vroege Qianlong periode. Porselein. Versierd op de buik
Description EN
A Chinese export porcelain teapot and cover. Qianlong period. Famille rose decor of mandarins in a garden and smaller panels in pink camaïeu.
Beschrijving NL
Theepot met deksel. China. Verenigde Oost-indische compagnie. Vroege Qianlong periode.
Porselein. Versierd op de buik met twee panelen met familietafereel op een terras met vier figuren en een hond alternerend met kleinere paneeltjes in roze camaieu met rotslandschapjes op gekruiste zwarte ondergrond, deze decoratie herhaald op het deksel. Oor en schenktuit verguld. Onderkant deksel met haarscheur. Slijtage aan verguldsel.
Description FR
Théière et son couvercle. Chine. Compagnie des Indes. Début de l'époque Qianlong.
Porcelaine. Décorée sur la panse de deux panneaux avec une scène de famille à la terrasse avec quatre figures et chien alternant avec des panneaux plus petits peints en camaieu rose de paysages rocheux sur fond à croisillons, en rappel sur le couvercle. Anse et bec verseur dorés. Bord inférieur du couvercle avec cheveu. Dorure avec traces d'usure.
Size: H.: 13 cm
Description EN
Beschrijving NL
Description FR
Size: H.: 13 cm