Theo Bitter (1916-1994), Ontwerp voor affiche Internationale folklore festival Vitesse stadion Arnhem
Theo Bitter (1916-1994)
Ontwerp voor affiche Internationale folklore festival Vitesse stadion Arnhem
gesigneerd (linksonder)
aquarel en collage op papier, 26x20 cm (met lijst: 55x47 cm)
29 Apr 2024
Netherlands, Hague
Theo Bitter (1916-1994)
gesigneerd (linksonder)
29 Apr 2024
Netherlands, Hague