LOT 43

Theo Wiegman (1908-1996)

Theo Wiegman (1908-1996)

‘Interieur van een Joddse synagoge, gesigneerd ‘Theo Wiegman’ r.o.

Olieverf op doek, 40,5 x 30,5 cm

05 Apr 2024
Netherlands, Rotterdam

Theo Wiegman (1908-1996)

05 Apr 2024
Netherlands, Rotterdam