LOT 568
Theo van Odyck (1908-2002), Gekreukeld linnen II
Painter / Artist / School
Theo van Odyck (1908-2002)
Technique / Size
olieverf en materie op doek, 81x60 cm (82,5x61,5 cm incl. lijst)
Signature / Dating
gesigneerd 'T. v. Odyck' (rechtsonder) en nogmaals gesigneerd en gedateerd 1961 (verso)
Extra Text
Conditie: goed.
29 Mar 2023
Netherlands, Hague
Painter / Artist / School
Theo van Odyck (1908-2002)
Technique / Size
Signature / Dating
Extra Text
Conditie: goed.
29 Mar 2023
Netherlands, Hague