LOT 99
Theodoor van Hoytema (1863-1917)
Twee werken. Een complete kalender uit 1909 met litho's met het thema eenden van Theodoor van Hoytema. Komt met ingelijst blad van de maand november.
Afmeting: Litho, 47,5 x 21 cm
24 Aug 2022
Netherlands, Rotterdam
Afmeting: Litho, 47,5 x 21 cm
24 Aug 2022
Netherlands, Rotterdam