Théodore Gérard (Belgisch, 1829-1902), Portret van een jonge vrouw
Théodore Gérard (Belgisch, 1829-1902)
Portret van een jonge vrouw
gesigneerd en gedateerd '1885' (rechtsonder)
olieverf op paneel, 32x21 cm (met lijst: 55x44 cm)
29 Apr 2024
Netherlands, Hague
Portret van een jonge vrouw
29 Apr 2024
Netherlands, Hague