Théodore Gérard (Belgisch, 1829-1902), Portret van een jonge vrouw

Théodore Gérard (Belgisch, 1829-1902)

Portret van een jonge vrouw

gesigneerd en gedateerd '1885' (rechtsonder)

olieverf op paneel, 32x21 cm (met lijst: 55x44 cm)

29 Apr 2024
Netherlands, Hague

Portret van een jonge vrouw

29 Apr 2024
Netherlands, Hague