LOT 55
Theophile de Bock (1851-1904)
Bomenlaantje met zittende vrouw bij boom
rechtsonder gemonogrammeerd, in dorso resten oud handgeschreven etiket met nr. 239 en 'Th. de B', en 'Laan'.
olieverf op paneel, 50x38 cm
18 Mar 2020
Netherlands, Hague
olieverf op paneel, 50x38 cm
18 Mar 2020
Netherlands, Hague