LOT 63
Thomas Rowden (1842-1926), Boerderijdieren
Thomas Rowden (1842-1926)
Boerderijdieren
gesigneerd en gedateerd 93
aquarel op papier, 21x44 cm (met lijst: 41x64 cm)
25 Mar 2024
Netherlands, Hague
Thomas Rowden (1842-1926)
Boerderijdieren
gesigneerd en gedateerd 93
25 Mar 2024
Netherlands, Hague