LOT 40

Tien stuks diverse grafiek en drukwerk (platen), 20e eeuw.

O.a. Joost Minnigh, Hans de Jong, Martin Engelman en anderen. (Beschadigingen).

Van ca. 60x50 tot 80x60 cm.

22 Aug 2019
Netherlands

Van ca. 60x50 tot 80x60 cm.

22 Aug 2019
Netherlands