LOT 5752991

To silketæpper. Hereke samt orientalsk. (2)

To silketæpper. Anatolsk Hereke, silke på silke. Sign. Hereke Fremstår med slitage / smuds. 180x124 cm. Samt orientalsk silketæppe. 180x120 cm. Fremstår med slitage. (2)

05 Oct 2020
Denmark, Roskilde

05 Oct 2020
Denmark, Roskilde