« Toby ». Portrait de Yorkshire. Huile sur... - Lot 165 - MJV Soudant
« Toby ». Portrait de Yorkshire. Huile sur panneau signée, dédicacée et datée en 1882. Dimensions : 28 x 36 cm. "Toby". Portrait of Yorkshire. Oil on panel signed, dedicated and dated in 1882. Size : 28 x 36 cm.
NL: "Toby". Yorkshire portret. Olieverf op paneel gesigneerd, opgedragen en gedateerd 1882. Afmetingen: 28 x 36 cm. "Toby". Portret van Yorkshire. Olieverf op paneel gesigneerd, opgedragen en gedateerd in 1882. Afmeting: 28 x 36 cm.