Toegeschreven aan Eugène Galien-Laloue (20ste eeuw) , Gezicht op een Franse haven

Toegeschreven aan Eugène Galien-Laloue (20ste eeuw)

Gezicht op een Franse haven

gesigneerd met pseudoniem 'A. Lefèvre' (linksonder)

olieverf op doek, zonder lijst, 46x55 cm

Conditie: matig. Vernis vergeeld, scheur, deukje, craquelé

29 Apr 2024
Netherlands, Hague

Gezicht op een Franse haven

29 Apr 2024
Netherlands, Hague