Toegeschreven aan Eugène Galien-Laloue (20ste eeuw) , Gezicht op een Franse haven
Toegeschreven aan Eugène Galien-Laloue (20ste eeuw)
Gezicht op een Franse haven
gesigneerd met pseudoniem 'A. Lefèvre' (linksonder)
olieverf op doek, zonder lijst, 46x55 cm
Conditie: matig. Vernis vergeeld, scheur, deukje, craquelé
29 Apr 2024
Netherlands, Hague
Gezicht op een Franse haven
29 Apr 2024
Netherlands, Hague