LOT 68
Toegeschreven aan Johann Heinrich Roos (Duits, 1631-1685), Een paard in profiel
Painter / Artist / School
Toegeschreven aan Johann Heinrich Roos (Duits, 1631-1685)
Technique / Size
rood krijt op papier, niet ingelijst, 18x23,5 cm
Origin / Exhibition / Lite
Herkomst:
-Collectie Carl König (1841-1915), Wenen, L. 583.
28 Mar 2023
Netherlands, Hague
Painter / Artist / School
Technique / Size
Origin / Exhibition / Lite
Herkomst:
28 Mar 2023
Netherlands, Hague