LOT 141
Toegeschreven aan Matthias Parré (19de eeuw), IJsgezicht met figuren en duwslede
Painter / Artist / School
Toegeschreven aan Matthias Parré (19de eeuw)
Technique / Size
olieverf op paneel, zonder lijst, 17x23 cm
Signature / Dating
draagt signatuur 'A Schelfhout f' (rechtsonder)
Extra Text
Conditie: vernis vergeeld, oppervlaktevuil, slijtage (langs de randen)
28 Mar 2023
Netherlands, Hague
Painter / Artist / School
Technique / Size
Signature / Dating
Extra Text
28 Mar 2023
Netherlands, Hague