LOT 56
Toegeschreven aan Suze de Lint (1878-1953)
Twee figuren aan de waterkant. Gesigneerd met initialen S.L. en onduidelijk gedateerd r.o. Zonder lijst.
Afmeting: Marouflé 31 x 50 cm.
29 Sep 2021
Netherlands, Rotterdam
29 Sep 2021
Netherlands, Rotterdam