LOT 0135
Togliatto Luigi - "Indiano", anni ‘40
ITA
china, acquerello e tempera su cartoncino, 16,5 x 21 cm
Firmata.
________________________________________________________________
ENG
Ink, watercolour and tempera on thin cardboard. Signed.
Condition Report: .
27 Nov 2021
Italy, Parma
ITA
Firmata.
ENG
Condition Report: .
27 Nov 2021
Italy, Parma