LOT 502
Tom Holland (1936)
Berkeley', rechtsonder in potlood gesigneerd en gedateerd '1972, zeefdruk in kleur, genummerd 65/100, 157x45 cm (met lijst: 46x160 cm).
23 Oct 2017
Netherlands, Den Haag
23 Oct 2017
Netherlands, Den Haag