Tom Phillips (1937), Lyon, Surrounded by Doves and Condemned Always to be Tending
Tom Phillips (1937)
Lyon, Surrounded by Doves and Condemned Always to be Tending
in potlood gesigneerd 'Tomphilips' (rechtsonder); in potlood geannoteerd 'a/p' (linksonder); getiteld, gesigneerd en gedateerd 'LXXIV' (in de druk). Bekende oplage 70 exemplaren.
ets met aquatint, 11,5x10 cm (36x31 cm incl. lijst)
Bij dit lot inbegrepen: ‘Tom Phillips works texts to 1974', Edition Hansjörg Mayer, Stuttgart 1975, 17x23 cm, 286 pagina's, paperback omslag, gedrukt in kleur, matige staat.
Tom Phillips (1937)