Ton Meyer (1892-1984), Collioure, Frankrijk

Ton Meyer (1892-1984)

Collioure, Frankrijk

gesigneerd (rechtsonder); geannoteerd (linksonder)

aquarel op papier, 34x45 cm (met lijst: 53x62 cm)

29 Apr 2024
Netherlands, Hague

Ton Meyer (1892-1984)

Collioure, Frankrijk

29 Apr 2024
Netherlands, Hague