Ton Meyer (1892-1984), Collioure, Frankrijk
Ton Meyer (1892-1984)
Collioure, Frankrijk
gesigneerd (rechtsonder); geannoteerd (linksonder)
aquarel op papier, 34x45 cm (met lijst: 53x62 cm)
29 Apr 2024
Netherlands, Hague
Ton Meyer (1892-1984)
Collioure, Frankrijk
29 Apr 2024
Netherlands, Hague