LOT 99
Ton van Ee (1938), Surreële compositie
Surreële compositie
Painter / Artist / School
Ton van Ee (1938)
Technique / Size
olieverf op paneel, 79x58,5 cm (afm. incl. lijst)
Signature / Dating
gesigneerd 'Ton van E' (linksonder)
12 Jun 2023
Netherlands, Hague
Surreële compositie
Painter / Artist / School
Ton van Ee (1938)
Technique / Size
Signature / Dating
12 Jun 2023
Netherlands, Hague