Toneelkijker. Aluminium, verguld koper, parelmoer en doorschijnend purper email. Decor van bloemenslingers in reliëf. Ge
Description EN
Theatre glasses.
Aluminium, gilt brass, mother-of-pearl and translucent purple enamel.
Scene of flower garlands in relief.
Marked 'Flammarion'.
Beschrijving NL
Toneelkijker.
Aluminium, verguld koper, parelmoer en doorschijnend purper email.
Decor van bloemenslingers in reliëf.
Gemerkt Flammarion.
Description FR
Jumelles de théâtre.
Aluminium, cuivre doré, nacre et émail translucide pourpre.
Décor de guirlandes de fleurs en relief.
Poinçonnées 'Flammarion'.
Description EN
Theatre glasses.
Marked 'Flammarion'.
Beschrijving NL
Toneelkijker.
Gemerkt Flammarion.
Description FR
Jumelles de théâtre.
Poinçonnées 'Flammarion'.