Toneelkijker. Verguld brons, parelmoer en email. Decor van zittend meisje met boek en zittende jongen met twijg. Gemerkt
Description EN
Theatre glasses.
Gilt brass, mother-of-pearl and enamel.
Scene of sitting girl with book and sitting boy with twig.
Marked 'Hazebroucq Ing.r Opticien, Rue de la Paix 25, Paris'.
Stamp of a 'C' in a star.
Beschrijving NL
Toneelkijker.
Verguld brons, parelmoer en email.
Decor van zittend meisje met boek en zittende jongen met twijg.
Gemerkt 'Hazebroucq Ing.r Opticien, Rue de la Paix 25, Paris'.
Stempel van 'C' in een ster.
Description FR
Jumelles de théâtre.
Bronze doré, nacre et émail.
Décor d'une fille assise avec livre et d'un garçon avec tige.
Poinçonnées Hazebroucq Ing.r Opticien, Rue de la Paix 25, Paris.
Estampille d'une étoile avec C.
Description EN
Theatre glasses.
Stamp of a 'C' in a star.
Beschrijving NL
Toneelkijker.
Stempel van 'C' in een ster.
Description FR
Jumelles de théâtre.
Bronze doré, nacre et émail.