LOT 559

Toneelkijker. Verguld brons, parelmoer en email. Decor van zittende jongen en zittend meisje in grisaille op roze achter

Description EN
Theatre glasses.
Gilt brass, mother-of-pearl and enamel.
Scene of sitting boy and sitting girl in grisaille on pink background.
Stamp '3'.

Beschrijving NL
Toneelkijker.
Verguld brons, parelmoer en email.
Decor van zittende jongen en zittend meisje in grisaille op roze achtergrond.
Stempel '3'.

Description FR
Jumelles de théâtre.
Bronze doré, nacre et émail.
Décor d'un garçon assis et d'une fille assise en grisaille sur fond rose.
Estampille 3.

07 Dec 2021
Belgium, Antwerp

Description EN
Theatre glasses.
Stamp '3'.

Beschrijving NL
Toneelkijker.
Stempel '3'.

Description FR
Jumelles de théâtre.
Bronze doré, nacre et émail.
Estampille 3.

07 Dec 2021
Belgium, Antwerp