Toneelkijker. Verguld koper en email. Decor van koppels in het woud, jongen met takje en meisje met bloemenmand. Gemerkt
Description EN
Theatre glasses.
Gilt brass, mother-of-pearl and enamel.
Scene of couples in the forest, boy with twig and girl with flower basket.
Marked 'Jumelles Duchesse'.
Stamp of a bee.
Beschrijving NL
Toneelkijker.
Verguld koper en email.
Decor van koppels in het woud, jongen met takje en meisje met bloemenmand.
Gemerkt 'Jumelles Duchesse'.
Stempel van een bij.
Description FR
Jumelles de théâtre.
Cuivre doré et émail.
Décor de couples dans les bois, d'un garçon avec tige et d'une fille avec panier à fleurs.
Poinçonnées Jumelles Duchesse.
Estampille d'une abeille.
Description EN
Theatre glasses.
Marked 'Jumelles Duchesse'.
Stamp of a bee.
Beschrijving NL
Toneelkijker.
Verguld koper en email.
Gemerkt 'Jumelles Duchesse'.
Stempel van een bij.
Description FR
Jumelles de théâtre.
Cuivre doré et émail.
Estampille d'une abeille.