Toneelkijker. Verguld koper en email. Decor van staand meisje en jongen met gitaar. Gemerkt 'Vantier, Palais Royal 174'.
Description EN
Theatre glasses.
Gilt brass and enamel.
Scene of standing girl and boy with guitar.
Marked 'Vantier, Palais Royal 174'.
Beschrijving NL
Toneelkijker.
Verguld koper en email.
Decor van staand meisje en jongen met gitaar.
Gemerkt 'Vantier, Palais Royal 174'.
Description FR
Jumelles de théâtre.
Cuivre doré et émail.
Décor d'une fille debout et d'un garçon avec guitare.
Poinçonnées Vantier, Palais Royal 174.
Description EN
Theatre glasses.
Gilt brass and enamel.
Beschrijving NL
Toneelkijker.
Verguld koper en email.
Description FR
Jumelles de théâtre.
Cuivre doré et émail.