Toneelkijker. Verguld koper en email. Decor van twee vrouwenbustes in gouden kaders op donkerblauwe achtergrond met witt
Description EN
Theatre glasses.
Gilt brass and enamel.
Scene of two female busts in golden frames on darkblue background with white ornaments.
Marked 'Aug. Tissot, Marseille'.
Black paint chipped heavily.
Beschrijving NL
Toneelkijker.
Verguld koper en email.
Decor van twee vrouwenbustes in gouden kaders op donkerblauwe achtergrond met witte ornamenten.
Gemerkt 'Aug. Tissot, Marseille'.
Veel afschilferingen aan de zwarte verf.
Description FR
Jumelles de théâtre.
Cuivre doré et émail.
Décor de deux bustes de femmes dans des cadres dorés sur fond bleu foncé à ornements blancs.
Poinçonnées Aug. Tissot, Marseille.
Pertes de la couche picturale noire.
Description EN
Theatre glasses.
Gilt brass and enamel.
Black paint chipped heavily.
Beschrijving NL
Toneelkijker.
Verguld koper en email.
Description FR
Jumelles de théâtre.
Cuivre doré et émail.