Toneelkijker. Verguld koper en email. Decor van twee zittende koppeltjes in landschap met bomen en een huis, een jongema
Description EN
Theatre glasses.
Gilt brass and enamel.
Scene of two sitting couples in landscape with trees and a house, one boy offering the lady flowers, the other offering a small burner.
Provenance:
Sotheby's, 25.2.1993
Beschrijving NL
Toneelkijker.
Verguld koper en email.
Decor van twee zittende koppeltjes in landschap met bomen en een huis, een jongeman die de dame bloemen aanbiedt, de andere een brandertje.
Herkomst:
Sotheby's, 25.2.1993
Description FR
Jumelles de théâtre.
Cuivre doré et émail.
Décor de deux couples assis devant un paysage avec arbres et maison, le premier figurant un garçon offrant des fleurs à une jeune fille, l'autre un garçon offrant un brûleur.
Provenance:
Sotheby's, 25.2.1993
Description EN
Theatre glasses.
Gilt brass and enamel.
Provenance:
Sotheby's, 25.2.1993
Beschrijving NL
Toneelkijker.
Verguld koper en email.
Herkomst:
Sotheby's, 25.2.1993
Description FR
Jumelles de théâtre.
Cuivre doré et émail.
Provenance:
Sotheby's, 25.2.1993