Toneelkijker. Verguld koper en email. Decor van zittende jongen met duif en liefdesbrief in landschap met bomen en huize
Description EN
Theatre glasses.
Gilt brass and enamel.
Scene of sitting boy with dove and love letter in landscape with trees and houses.
Marked 'U.G.West & C° Opticians, 92 & 93 Fleet Street London'.
Beschrijving NL
Toneelkijker.
Verguld koper en email.
Decor van zittende jongen met duif en liefdesbrief in landschap met bomen en huizen.
Gemerkt 'U.G.West & C° Opticians, 92 & 93 Fleet Street London'.
Description FR
Jumelles de théâtre.
Cuivre doré et émail.
Décor d'un garçon assis avec pigeon et lettre d'amour devant un paysage aux arbres et maisons.
Poinçonnées U.G.West & C° Opticians, 92 & 93 Fleet Street London.
Description EN
Theatre glasses.
Gilt brass and enamel.
Beschrijving NL
Toneelkijker.
Verguld koper en email.
Description FR
Jumelles de théâtre.
Cuivre doré et émail.