Toneelkijker. Verguld koper, parelmoer en email. Decor van Venus en Cupido in landschap. Gemerkt 'J. Neuhöfer Wien'.
Description EN
Theatre glasses.
Gilt brass, mother-of-pearl and enamel.
Scene of Venus and Cupid in landscape.
Marked 'J. Neuhöfer Wien'.
Beschrijving NL
Toneelkijker.
Verguld koper, parelmoer en email.
Decor van Venus en Cupido in landschap.
Gemerkt 'J. Neuhöfer Wien'.
Description FR
Jumelles de théâtre.
Cuivre doré, nacre et émail.
Décor de Vénus et de Cupidon devant un paysage.
Poinçonnées J. Neuhöfer Wien.
Description EN
Theatre glasses.
Marked 'J. Neuhöfer Wien'.
Beschrijving NL
Toneelkijker.
Gemerkt 'J. Neuhöfer Wien'.
Description FR
Jumelles de théâtre.
Cuivre doré, nacre et émail.
Poinçonnées J. Neuhöfer Wien.