LOT 551

Toneelkijker. Verguld koper, parelmoer en email. Decor van bloemen en gebladerte op lichtgele achtergrond. Gemerkt 'Jume

Description EN
Theatre glasses.
Gilt brass, mother-of-pearl and enamel.
Scene of flowers and foliage on lightyellow background.
Marked 'Jumelle Fischer, Rue de la Paix 7, Paris'.

Beschrijving NL
Toneelkijker.
Verguld koper, parelmoer en email.
Decor van bloemen en gebladerte op lichtgele achtergrond.
Gemerkt 'Jumelle Fischer, Rue de la Paix 7, Paris'.

Description FR
Jumelles de théâtre.
Cuivre doré, nacre et émail.
Décor de fleurs et de feuillages sur fond jaune clair.
Poinçonnées Jumelle Fischer, Rue de la Paix 7, Paris.

07 Dec 2021
Belgium, Antwerp

Description EN
Theatre glasses.

Beschrijving NL
Toneelkijker.

Description FR
Jumelles de théâtre.
Cuivre doré, nacre et émail.

07 Dec 2021
Belgium, Antwerp