Toneelkijker. Verguld koper, parelmoer en email. Decor van bloemen in medaillon op groene achtergrond. Stempel van een b
Description EN
Theatre glasses.
Gilt brass, mother-of-pearl and enamel.
Scene of flowers in medaillon on green background.
Stamp of a bee.
Provenance:
Sotheby's, 22.10.1987
Beschrijving NL
Toneelkijker.
Verguld koper, parelmoer en email.
Decor van bloemen in medaillon op groene achtergrond.
Stempel van een bij.
Herkomst:
Sotheby's, 22.10.1987
Description FR
Jumelles de théâtre.
Cuivre doré, nacre et émail.
Décor de fleurs dans un médaillon sur fond vert.
Estampille d'une abeille.
Provenance:
Sotheby's, 22.10.1987
Description EN
Theatre glasses.
Stamp of a bee.
Provenance:
Sotheby's, 22.10.1987
Beschrijving NL
Toneelkijker.
Stempel van een bij.
Herkomst:
Sotheby's, 22.10.1987
Description FR
Jumelles de théâtre.
Cuivre doré, nacre et émail.
Estampille d'une abeille.
Provenance:
Sotheby's, 22.10.1987