LOT 471

Toneelkijker. Verguld koper, parelmoer en email. Decor van jongen met fluit en meisje met waaier op zilveren achtergrond

Description EN
Theatre glasses.
Gilt brass, mother-of-pearl and enamel.
Scene of boy with flute and girl with fan on silver background.
Engraved date 'June 17 1899' on frame.

Provenance: Phillips, sale n° 899

Beschrijving NL
Toneelkijker.
Verguld koper, parelmoer en email.
Decor van jongen met fluit en meisje met waaier op zilveren achtergrond.
Datering 'June 17 1899' gegraveerd op montuur.

Herkomst: Phillips, verkoop n° 899

Description FR
Jumelles de théâtre.
Cuivre doré, nacre et émail.
Décor d'un garçon avec flûte et d'une fille avec éventail sur fond argenté.
Date 'June 17 1899' gravée sur la monture.

Provenance: Phillips, vente n° 899

07 Dec 2021
Belgium, Antwerp

Description EN
Theatre glasses.

Beschrijving NL
Toneelkijker.

Description FR
Jumelles de théâtre.
Cuivre doré, nacre et émail.

07 Dec 2021
Belgium, Antwerp