LOT 584

Toneelkijker. Verguld koper, parelmoer en email. Decor van stroken in doorschijnend rood email met gouden paillons en st

Description EN
Theatre glasses.
Gilt brass, mother-of-pearl and enamel.
Scene of streaks in translucent red enamel with golden paillons and streaks in translucent lightblue enamel with flowers.
Marked 'Lemaire Ft, Paris, N.G. Wood & Sons, Boston Mass'.
Engraved initials.

Beschrijving NL
Toneelkijker.
Verguld koper, parelmoer en email.
Decor van stroken in doorschijnend rood email met gouden paillons en stroken in doorschijnend lichtblauw email met bloemen.
Gemerkt 'Lemaire Ft, Paris, N.G. Wood & Sons, Boston Mass'.
Gegraveerde initialen.

Description FR
Jumelles de théâtre.
Cuivre doré, nacre et émail.
Décor de bandes en émail translucide rouge avec paillons dorés et des bandes en émail translucide bleu clair avec fleurs. Poinçonnées Lemaire Ft, Paris, N.G. Wood & Sons, Boston Mass.
Initiales gravés.

07 Dec 2021
Belgium, Antwerp

Description EN
Theatre glasses.
Engraved initials.

Beschrijving NL
Toneelkijker.
Gegraveerde initialen.

Description FR
Jumelles de théâtre.
Cuivre doré, nacre et émail.
Initiales gravés.

07 Dec 2021
Belgium, Antwerp