LOT 483

Toneelkijker. Verguld koper, parelmoer en email. Decor van zittend meisje met brief en jongen met vogel op zilveren acht

Description EN
Theatre glasses.
Gilt brass, mother-of-pearl and enamel.
Scene of sitting girl with letter and boy with bird on silver background.

Provenance:
Houghton & Gunn, 162 New Bond Street

Beschrijving NL
Toneelkijker.
Verguld koper, parelmoer en email.
Decor van zittend meisje met brief en jongen met vogel op zilveren achtergrond.

Herkomst:

Description FR
Jumelles de théâtre.
Cuivre doré, nacre et émail.
Décor d'une fille assise avec lettre et d'un garçon avec oiseau sur fond argenté.

Provenance:

07 Dec 2021
Belgium, Antwerp

Description EN
Theatre glasses.

Provenance:

Beschrijving NL
Toneelkijker.

Herkomst:

Description FR
Jumelles de théâtre.
Cuivre doré, nacre et émail.

Provenance:

07 Dec 2021
Belgium, Antwerp