Toneelkijker. Verguld koper, parelmoer en email. Decor van zittend meisje met brief en jongen met vogel op zilveren acht
Description EN
Theatre glasses.
Gilt brass, mother-of-pearl and enamel.
Scene of sitting girl with letter and boy with bird on silver background.
Provenance:
Houghton & Gunn, 162 New Bond Street
Beschrijving NL
Toneelkijker.
Verguld koper, parelmoer en email.
Decor van zittend meisje met brief en jongen met vogel op zilveren achtergrond.
Herkomst:
Description FR
Jumelles de théâtre.
Cuivre doré, nacre et émail.
Décor d'une fille assise avec lettre et d'un garçon avec oiseau sur fond argenté.
Provenance:
Description EN
Theatre glasses.
Provenance:
Beschrijving NL
Toneelkijker.
Herkomst:
Description FR
Jumelles de théâtre.
Cuivre doré, nacre et émail.
Provenance: