LOT 461

Toneelkijker. Verguld koper, parelmoer en email. Decor van zittende jongen met duif en zittend meisje met lammetje. Geme

Description EN
Theatre glasses.
Gilt brass, mother-of-pearl and enamel.
Scene of sitting boy with dove and sitting girl with lamb.
Marked 'Jumelle Duchesse'.
Stamp of a bee.

Beschrijving NL
Toneelkijker.
Verguld koper, parelmoer en email.
Decor van zittende jongen met duif en zittend meisje met lammetje.
Gemerkt Jumelle Duchesse.
Stempel van een bij.

Description FR
Jumelles de théâtre.
Cuivre doré, nacre et émail.
Décor d'un garçon assis avec pigeon et d'une fille avec agneau.
Poinçonnées Jumelle Duchesse.
Estampille d'une abeille.

07 Dec 2021
Belgium, Antwerp

Description EN
Theatre glasses.
Marked 'Jumelle Duchesse'.
Stamp of a bee.

Beschrijving NL
Toneelkijker.
Gemerkt Jumelle Duchesse.
Stempel van een bij.

Description FR
Jumelles de théâtre.
Cuivre doré, nacre et émail.
Poinçonnées Jumelle Duchesse.
Estampille d'une abeille.

07 Dec 2021
Belgium, Antwerp