Toneelkijker. Verguld koper, parelmoer en email. Decor van zittende jongen met fluit en hoed en zittend meisje. Gemerkt
Description EN
Theatre glasses.
Gilt brass, mother-of-pearl and enamel.
Scene of sitting boy with flute and sitting girl.
Marked '12 Glasses'.
Beschrijving NL
Toneelkijker.
Verguld koper, parelmoer en email.
Decor van zittende jongen met fluit en hoed en zittend meisje.
Gemerkt '12 Glasses'.
Description FR
Jumelles de théâtre.
Cuivre doré, nacre et émail.
Décor d'un garçon assis avec flûte et chapeau et d'une fille assise.
Poinçonnées 12 Glasses.
Description EN
Theatre glasses.
Marked '12 Glasses'.
Beschrijving NL
Toneelkijker.
Gemerkt '12 Glasses'.
Description FR
Jumelles de théâtre.
Cuivre doré, nacre et émail.
Poinçonnées 12 Glasses.