Toneelkijker met handvat. Klein model. Verguld koper, parelmoer en donkerrood email. Decor van gouden ornamenten. Herko
Description EN
Theatre glasses with handle. Small model.
Gilt brass, mother-of-pearl and darkred enamel.
Scene of golden ornaments.
Provenance:
J.P. Humbert Auctioneers, 24.10.2012
Beschrijving NL
Toneelkijker met handvat. Klein model.
Verguld koper, parelmoer en donkerrood email.
Decor van gouden ornamenten.
Herkomst:
Description FR
Jumelles de théâtre avec manche. Petit modèle.
Cuivre doré, nacre et émail rouge foncé.
Décor d'ornements dorés.
Provenance:
Description EN
Scene of golden ornaments.
Provenance:
Beschrijving NL
Decor van gouden ornamenten.
Herkomst:
Description FR
Décor d'ornements dorés.
Provenance: