Toneelkijker met handvat. Verguld koper, parelmoer en doorschijnend groen-blauw email met decor van gouden paillons. Gem
Description EN
Theatre glasses with handle.
Gilt brass, mother-of-pearl and translucent green-blue enamel with decoration of golden paillons.
Marked 'Colmont Ft Paris'.
Beschrijving NL
Toneelkijker met handvat.
Verguld koper, parelmoer en doorschijnend groen-blauw email met decor van gouden paillons.
Gemerkt Colmont Ft Paris.
Description FR
Jumelles avec manche.
Cuivre doré, nacre et émail translucide vert-bleu avec un décor de paillons dorés.
Poinçonnées Colmont Ft Paris.
Description EN
Theatre glasses with handle.
Marked 'Colmont Ft Paris'.
Beschrijving NL
Toneelkijker met handvat.
Gemerkt Colmont Ft Paris.
Description FR
Jumelles avec manche.
Poinçonnées Colmont Ft Paris.