LOT 42
Toon Koster (1913-1989), Zee met twee vissersboten aan de horizon
Zee met twee vissersboten aan de horizon
Painter / Artist / School
Toon Koster (1913-1989)
Technique / Size
olieverf op paneel, 17x27 cm (afm. excl. lijst)
Signature / Dating
gesigneerd met initialen (rechtsonder)
12 Jun 2023
Netherlands, Hague
Painter / Artist / School
Toon Koster (1913-1989)
Technique / Size
Signature / Dating
12 Jun 2023
Netherlands, Hague