LOT 42

Toon Koster (1913-1989), Zee met twee vissersboten aan de horizon

Zee met twee vissersboten aan de horizon

Painter / Artist / School

Toon Koster (1913-1989)

Technique / Size

olieverf op paneel, 17x27 cm (afm. excl. lijst)

Signature / Dating

gesigneerd met initialen (rechtsonder)

12 Jun 2023
Netherlands, Hague

Painter / Artist / School

Toon Koster (1913-1989)

Technique / Size

Signature / Dating

12 Jun 2023
Netherlands, Hague