LOT 115
Toscana, secolo XVI
CRISTO CROCIFISSO
in bronzo dorato, cm 13x11
Tuscan, 16th century, Crucified Christ
30 Jun 2020
Italy
Toscana, secolo XVI
CRISTO CROCIFISSO
in bronzo dorato, cm 13x11
30 Jun 2020
Italy