LOT 2762
Tribaal zilveren Kamarpatti ceintuur met twee zilverdraden.
Voorzien van vergulde details en traditionele versieringen. Maharashtra/Andhra Pradesh, India, begin 20e eeuw. Gebruikerssporen, sluiting incompleet. L: 83 cm. Gewicht: 225,2 gram.
08 Oct 2020
08 Oct 2020