Tsjechische School (20ste eeuw) , Gezicht op Český Krumlov, Tsjechië
Gezicht op Český Krumlov, Tsjechië
Painter / Artist / School
Tsjechische School (20ste eeuw)
Technique / Size
olieverf op doek, 119x95 cm (met lijst: 143x120 cm)
Signature / Dating
onduidelijk gesigneerd en geannoteerd 'Český Krumlov' (middenonder)
Extra Text
Conditie: craquelé, stukjes verfverlies, vernis vergeeld, oppervlaktevuil, doordrukking van het spieraam
Painter / Artist / School
Technique / Size
Signature / Dating
Extra Text