LOT 40
Art & Antiques
Turquoisegeglazuurde keramische kom met zwart decor van teksten en florale motieven, Kashan, Perzië, 13e eeuw -gerestaureerd-, 6,5 × Ø 14,5 cm
21 Apr 2024
Netherlands, Utrecht
21 Apr 2024
Netherlands, Utrecht