LOT 1515
Twee Spaanse kistjes
Description
Deels vergulde dekenkist modellen. Mogelijk Italië/Spanje 19e eeuw.
Dimensions
Ca 5x2,5 cm
30 Mar 2023
Netherlands, Hague
Description
Dimensions
Ca 5x2,5 cm