LOT 640
dinsdagzitting
Twee diverse messing blakers en een kraankan, 18e/19e eeuw, tot. 3x (beschadigingen).
24 Apr 2024
Netherlands, Hoogezand
24 Apr 2024
Netherlands, Hoogezand